Гуртки ЦТТ "Евріка"

Гурток початкового технічного моделювання "Умілі руки"

Керівник - Фесенко Тамара Василівна

Гурток працює вже 4 роки. Він дає можливість навчитися творчо працювати, стимулює нахили та здібності дітей у різних галузях побутового рукоділля. Цей гурток розрахований на учнів молодшого шкільного віку (6 - 10 років). Теоретичні заняття обов’язково чергуються з практичною роботою.

Кількісний склад навчальної групи - 12-15 учнів.

Мета гуртка – розвиток творчих здібностей, пізнавальної та розумової активності дитини через залучення її до технічної творчості. Перші кроки молодших школярів у технічній творчості найважливіші. Сьогодення вимагає від нас не людини-робота, а людини-мислителя, творця, що вміє і любить працювати. У процесі навчання діти оволодіватимуть розвиватимуть естетичний смак, просторове мислення, здатність малювати від руки, уміння вільно читати і виконувати креслення.

Мета навчання в гуртку – дати і закріпити основні вміння і навички, які існують у технічному моделюванні, а також основні естетичні й екологічні знання та вміння. Метою технічного моделювання є розвиток творчого мислення, знань і умінь дітей, набутих у школі, розвиток навичок, культури праці, інтелекту, естетичного смаку, здатності чітко висловлювати свої думки і міркування, ознайомлення з азами технічної грамоти.

Програмою передбачено вирішення таких завдань:

 • засвоєння вихованцями початкових технічних і технологічних знань, елементарних уявлень і понять;
 • розширення кругозору дітей;
 • формування вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виховання культури праці;
 • набуття учнями досвіду власної творчої діяльності;
 • розвиток конструкторських здібностей, винахідливості, просторового і логічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу ініціативу та вміння застосовувати отримані знання на практиці;
 • формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери, таких як самостійність, наполегливість, працелюбство;
 • виховання поваги до праці й людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища;
 • естетичне та художнє виховання дітей;
 • виховання доброзичливості, товариськості у ставленні до інших, уміння працювати в колективі;
 • формування стійкого інтересу до технічної творчості;
 • залучення дітей до участі у змаганнях, конкурсах, виставках, екскурсіях та інших масових заходах.

Програма гуртка спрямована на формування в учнів системного мислення, вміння бачити зв'язок технічної творчості з предметами шкільного курсу. Перевірка та оцінювання знань й умінь учнів здійснюється під час виконання ними практичних робіт, а також у формі проведення вікторин, змагань і підсумкових виставок.

Останні новини гуртка

Розклад роботи гуртка

Викладач Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Фесенко Т.В. 11:00-12:40, 13:00-14:40, 14:50-16:30 (ЦТТ «Евріка» каб.4) 13:00-14:20, 14:30-16:10 (ЗОШ №1) 11:00-12:40, 13:00-14:40, 14:50-16:30 (ЦТТ «Евріка» каб.4) 13:00-14:20, 14:30-16:10 (ЗОШ №1) 11:00-12:40, 13:00-14:40 (ЦТТ «Евріка» каб.4) - -

« Переглянути розклад всіх гуртків ЦТТ "Евріка"