Досягнення

2016-2017 навчальний рік

  •  Всеукраїнський чемпіонат FIRST® LEGO® League:

 Номінація «Найкращий результат гри роботів»

ІІ місце – команда вихованців;

Номінація «Програмування»:

ІІ місце – команда вихованців.

  • Чемпіонат України  серед колективних радіостанцій на коротких хвилях:

ІІІ місце – команда  вихованців

  • Фінальні змагання Чемпіонату України учнівської молоді з картингу:

І місце – Кузьменко Олександр;

ІІ місце – Кожедуб Артем;

ІІІ місце – Нестеренко Денис (керівник Кузьменко Сергій Анатолійович).

  • Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

І місце – Паламарчук Володимир (керівник Третяк Олег Миколайович);

І місце – Паламарчук Володимир, Фесенко Максим (керівники Третяк Олег Миколайович, Гривенко Дмитро Володимирович);

ІІІ місце – Матюшкін Даніїл  (керівник  Булат Сергій Леонідович).

  • Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання:

ІІІ місце – Цвіркун Анна(керівник Верещінська Наталія Володимирівна);

І місце – Паламарчук Володимир, Фесенко Максим (керівники Третяк Олег Миколайович, Гривенко Дмитро Володиирович);

ІІІ місце – Матюшкін Даніїл  (керівник  Булат Сергій Леонідович).

  • Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі):

Клас моделей F-2-С:

 І місце - Тригуб Анастасія, Махінько Олег;

Клас моделей F-2-Е:

 ІІ місце – Берегеля Олександр, Махінько Олег;

Клас моделей F-4-В:

 І місце – Махінько Олег;

Клас моделей F-2-А:

 ІІ місце - Тригуб Анастасія (керівник Радіонов Роман Вікторович);

ІІ командне місце

  • Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді із судно модельного спорту (моделі довжиною до 600 мм):

ІІІ місце –Паламарчук Володимир (керівник Третяк Олег Миколайович);

  • Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій рідний край»:

І місце – Гущенко Тетяна (керівник Шматкова Марина Олексіївна;

ІІ місце - Верна Дмитро (керівник Чубатюк Микола Михайлович).

  • Обласний етап Всеукраїнської різдвяно-новорічної виставки «Новорічна композиція»:

ІІ місце – Броніч Сабіна (керівник Верещінська Наталія Володимирівна);

  • Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:

ІІ місце -  Паламарчук Володимир (керівник Третяк Олег Миколайович);

ІІІ місце - Боровик Олександра ( керівник Лой Наталія Василівна).

  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»:

ІІІ місце -  Паламарчук Володимир (керівник Третяк Олег Миколайович).

  • Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу « Обєднаймося ж, брати мої»:

ІІІ місце - Чорнойван Дмитро (керівник Чубатюк Микола Михайлович).

Досягнення гуртківців у Всеукраїнських та обласних творчих конкурсах та змаганнях 
201
5-2016 н.р.

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання

  • І місце – Назімов Максим (керівник Третяк Олег Миколайович)

Чемпіонат України  серед колективних радіостанцій на коротких хвилях

  • ІІ місце – колектив вихованців  (керівник Ренгевич Олексій Єгенович)

Всеукраїнські учнівські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

  • І місце – Корнусь Дмитро (керівник Радіонов Роман Вікторович)
  • ІІ місце – Тригуб Анастасія, Андрієць Григорій (керівник Радіонов Роман Вікторович)

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання

  • ІІ місце – Дерев’янко Кирил (керівник Третяк Олег Миколайович).

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і твлрчість – тобі, Україно!»

  • ІІІ місце – Парасіч Дмитро (керівник Третяк Олег Миколайович).
  • ІІ місце – Гарбуз Євгеній (керівник Швиденко Владислав Григорович)

Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

  • І місце – Тригуб Анастасія, Андрієць Григорій (керівник Радіонов Роман Вікторович)
  • І місце – Берегеля Олександр, Махінько Олег (керівник Радіонов Роман Вікторович)
  • І місце – Поляков Тарас (керівник Радіонов Роман Вікторович)
  • ІІ місце – Тригуб Анастасія (керівник Радіонов Роман Вікторович)
  • І командне місце

Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді із судномодельного  спорту (моделі довжиною до 600 мм)

  • ІІІ місце – Коцар Павло (керівник Швиденко Владислав Григорович)

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

  • ІІ місце – Тимченко Катерина (керівник Верещінська Наталія Володимирівна)

Відкритий Чемпіонат з картингу голосіївського району (м. Київ)

  • ІІІ місце – Лобановський Нікіта (керівник Кузьменко Сергій Анатолійович)
  • ІІІ місце – Нестеренко Денис (керівник Кузьменко Сергій Анатолійович)
  • ІІІ командне місце